Preview 31. kola: HK Poprad - MsHK Žilina

Autor: Marek Nemec, Foto: RISO |


Piatkový predvianočný zápas sa bude pod Tatrami niesť v duchu charitatívnej akcie "Vyčarujme deťom vianočný úsmev". Domácich kamzíkov čaká ťažký a dôležitý zápas s poslednými žilinskými vlkmi.

HK Poprad - MsHK Žilina, piatok 21. decembra o 17.00 h, Zimný štadión mesta Poprad, 31. kolo Tipsport extraligy

Textový online prenos zo zápasu môžete sledovať tu: http://www.onlajny.eu/match/index/id/50941

Oznam pre popradských fanúšikov:

Vianočná charitatívna akcia "Vyčarujme deťom vianočný úsmev" sa uskutoční počas dnešného extraligového stretnutia medzi domácim HK Poprad a MsHK Žilina. Plyšové hračky budú môcť diváci hodiť na ľad bezprostredne po skončení prvej tretiny stretnutia. Vyzbierané hračky poputujú z ľadovej plochy priamo chorým deťom, ktoré budú tráviť najkrajšie sviatky v roku v priestoroch detského oddelenia Nemocnice Poprad.

Divákov organizátori prosia o dodržanie organizačných pokynov a za podporu vo forme plyšových hračiek im ĎAKUJÚ.

Po troch domácich prehrách čaká kamzíkov súper z dna tabuľky. Do zápasu by mal naskočiť po zranení sa vracajúci slovinský útočník Robert Sabolič, pre zranenie do zápasu naopak nezasiahne Stanislav Balán. V popradskej kabíne z výkonnostných dôvodov skončili svoje pôsobenie útočníci Ondrej Homa a Joonas Koskinen spoločne s obrancom Dominikom Kramárom. Naopak v Žilina pricestuje s novými posilami - bratmi Richardom a Róbertom Hunovcami, ktorý pred časom opustili káder vicemajstra z Košíc.

Športová forma súperov z posledných zápasov:

HK Poprad: P P P V P     

MsHK Žilina: P V P V P 


Anketa - Hlasovanie už skončilo

Koľko bodov bude treba na play off?