Na spišskonovoveskom ľade zvíťazili Oceliari

Autor: Michal Klein |


V Spišskej Novej Vsi bol v piatok hokejový sviatok. Na rodný ľad sa vrátili dvaja reprezentanti Libor a Július Hudáčkovci. Brankár Július vo štvrtok proti Třincu nechytal, takže vo svojom rodisku už prednosť dostal. Chopil sa jej vynikajúco, keď ho len so šťastím prekonal v polovici duelu Hrňa. Jeho náprotivok Hrubec však zatiahol roletu úplne, takže zápas vyvrcholil v power-play Švédov. Odvolanie Hudáčka však Örebru nepomohlo a naopak z hokejky Adamského ešte inkasovali V drese „oceliarov“, ktorí zvíťazili aj v samostatných nájazdoch, sa už predstavil aj Vladimír Dravecký, ktorý sa k tímu vrátil po zápase Slovenska s Rakúskom.

Örebro HK - HC Oceláři Třinec 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly a asistencie: 32. Hrňa (Kovarčík), 60. Adamský

Zostavy
Örebro HK: J. Hudáček - Lindgren, Backstrom, Hellstrom, Gustavsson, Wandell, Weinstock, Zámorský, Squires, Mustonen, Jelvert, Franzen, Petersson, Andersson, Wiklander, Haga, Liwik, Olsson, Ekbom, L. Hudáček, Heinrichs.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) - Nosek, Špirko, Ružička, Linhart, Dravecký, Polanský, Irgl, Kreps, Roth, J. Sýkora, Roman, Galvas, Doudera, Kania, Kane, Hrňa, Adamský, Kovarčík, Petružálek, Hrabal.


Anketa - Hlasovanie už skončilo

Koľko bodov bude treba na play off?