Vstupenky na TP

Autor: Daniel Laškody |


Vo štvrtok 25. augusta odštartuje šesťdesiatydeviaty ročník druhého najstaršieho hokejového turnaja v Európe. Turnaja sa zúčastnia český HC Oceláři Třinec, fínsky Lahti Pelicans, švédsky Örebro HK a domáci HK Poprad.

- Vstupenku na jeden zápas (6 €) si je možné zakúpiť na vybraný zápas zo zápasového programu turnaja. Na zápas Örebro HK – HC Oceláři Třinec, ktorý sa hrá na ZŠ v Spišskej Novej Vsi, je možné zakúpiť len jednozápasovú vstupenku. Na tento zápas nie je možný vstup so vstupenkou na celý turnaj (vstupenka 5 zápasov).

- Vstupenka na dva zápasy (8 €) platí na zápasy hrané v jeden deň turnaja.

- Vstupenka na 5 zápasov (10 €) platí na všetky zápasy turnaja, ktoré sa odohrajú na Zimnom štadióne mesta Poprad. S touto vstupenkou nie je možný vstup na zápas Örebro HK – HC Oceláři Třinec, ktorý sa hrá na ZŠ v Spišskej Novej Vsi.

Vstupenky na Tatranský pohár si môžete zakúpiť online na Predpredaj.sk a v pokladniach zimného štadióna. V prípade zakúpenia vstupeniek na Predpredaj.sk nie je nutná ich tlač, ale kontrola vstupeniek bude možná aj cez displej telefónu.

Predpredaj vstupeniek v pokladni ZŠ (B/C) sa uskutoční v pondelok 22. augusta od 14:00 hod. do 17:00 hod. 

Predaj vstupeniek v pokladni ZŠ sa uskutoční v deň zápasu od 14:00 hod. v pokladni B/C a v od 16:00 hod. v pokladni A/C.

Dvojzápasový balíček je možné zakúpiť iba v pokladni zimného štadióna.